niedziela, 12 maja 2013

[180] Czarno na białym

Ostatnio wróciłam do czarno-białych wpisów w moim journalu. A w połączeniu z wyzwaniem na scrapki-wyzwaniowo popełniłam taki nieduży journal tylko na czarno-białe wpisy. Pomysł na taki mini-journal inspirowany trochę tym journalem Madlenii.
Strony z kalki technicznej, na okładce gesso, papierowe taśmy,  folia od stempli i czarna farba akrylowa.Journal zgłaszam też na wyzwanie sklepu-ewa: Black&white.

A z serii czarno-białych prac wpis na wyzwanie: fobie Scrapujących Polek.Kwadraciki to gesso nakładane przez moją nową ulubioną maskę, czyli folię ochronną od klawiatury laptopa.

A teraz wracam do czytania, że: "zwroty "ty psie", "świnio" uważamy za znieważające na mocy pewnej trudnej do racjonalnego wytłumaczenia konwencji, podczas gdy porównania z innymi zwierzętami nie są za takie uważane", że dla rozumienia przepisów o zabójstwie nie chodzi o "spotykane w literaturze science-fiction rozważania, czy człowiekiem jest istota urodzona w wyniku skrzyżowania gatunku ludzkiego z innym gatunkiem (co, jak wiadomo, jest niemożliwe)". Mogę się także uczyć, ile satelitów można umieścić na orbicie geostacjonarnej albo, że "kredyt jest dla gospodarki rynkowej tym, czym krew dla żywego organizmu" Czyli nie ma to jak sesja:)

5 komentarzy:

 1. Sesja... stare dzieje :) Ale ciekawe :) Pomysł na czarno-biały żurnal bardzo fajny. A już tekst na okładce ze swoją wieloznacznością jest powalający.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie czarno-białe wpisy są niezwykle wyraziste!
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajna i interesująca praca
  dziękuję za udział w naszym wyzwaniu
  DT sklep-ewa.pl

  OdpowiedzUsuń