czwartek, 29 stycznia 2015

[372] Panna Anna

Pierwsze zadanie na blogu Kawa i Nożyczki: temat - imię, forma - liternictwo. Tak, zwłaszcza ta druga część jest wprost stworzona dla mnie, bo połowa znajomych twierdzi, że mam własną czcionkę (ta mniej uprzejma i bardziej złośliwa połowa mówi, że po prostu strasznie bazgrzę...)  Dlatego jako realizacja tej części jest własnoręcznie napisany cytat i zdecydowanie nie należy ode mnie oczekiwać w tym zakresie nic więcej.
A jeśli chodzi o imię, w internecie występuję jako mina juveler (zainteresowanych dlaczego, odsyłam TUTAJ, gdzie opisałam całą historię). Za imieniem nie przepadam, chociaż ma jedną podstawową zaletę - występuje w chyba wszystkich językach, co nieco ułatwia przedstawianie się:)
Anna albo Ania. Kropka. Żadnych innych form nie uznaję, za próby zdrabniania gryzę.
W poszukiwaniu inspiracji trafiłam na piosenkę i tak jakoś mi podpasowała klimatem. A że ostatnio mam fazę na ciemne tła, powstał ten oto wpis.
11 komentarzy:

 1. fantastyczne faktury i dopieszczone detale
  a pismo odręczne pierwsza klasa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie się też pismo podoba,wpis jest super,a tło cudo

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny wpis i pozdrawiam imienniczkę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oooo przecudna faktura! Uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. ooo taaak, wiedziałam, że się tym pierwszym wpisem nie zawiodę :) (Mino, czy mocno zachwiałabym Twoim blogiem, jeśli poprosiłabym o wstawianie większych zdjęć Twoich prac? nigdy mi dość oglądania, a nie mam pinteresta...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tzn. jaki rozmiar? wstawiam takie, bo w czasach biżuteryjnych dostawałam komentarze, że wstawiam za duże i żeby je pozmniejszać. może przesadziłam w drugą stronę :)

   Usuń
 6. niesamowita praca- tajemnicza i intrygujaca...jak włascicielka?

  OdpowiedzUsuń
 7. robi wrażenie,struktura tła zachwycająca :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To samo napisałabym :) co poprzedniczki. Tajemnicza i magiczna praca! :) Dziękuję za wpis i odwiedziny :) Będę zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń